van de bestuurstafel

van de bestuurstafel

Bericht geplaatst op: 2 november 2020

Ons bestuurslid, Coos Waringa heeft onlangs aangegeven dat hij na 7 jaar zijn bestuursfunctie gaat neerleggen. Coos heeft zich met grote inzet als secretaris de afgelopen jaren verdienstelijk gemaakt voor ons mooie dorp Stiens! Coos, bedankt voor alles! Helaas kunnen we in deze Corona tijd niet in de najaarsvergadering van hem afscheid nemen dus hebben we dat informeel al gedaan.

Gelukkig heeft ons bestuurslid, Henk Louwsma zich bereid verklaard de secretariaatswerkzaamheden op zich te willen nemen. Daar is het bestuur zeer verguld mee. Wij wensen hem veel succes toe in deze nieuwe functie! Hij blijft zich daarnaast ook, samen met de speeltuincommissie inzetten voor de totstandkoming van nieuwe speeltuinen in Stiens en met moderne media.
Tenslotte: door het vertrek van Coos Waringa is er een vacature in ons bestuur ontstaan. Schroom niet en meldt u aan!
Email: voorzitter@plaatselijkbelangstiens.nlTerug naar het overzicht
© 2018 - 2022 Plaatselijk Belang Stiens - Website door Mediattic