Ledenvergadering PBS 15 april 2024

Ledenvergadering PBS 15 april 2024

Bericht geplaatst op: 12 maart 2024

Aan de leden van Plaatselijk Belang Stiens.

Stiens, maart 2024

Beste leden,

Namens het bestuur van Plaatselijk Belang Stiens (PBS) nodigen wij u van harte uit tot het bijwonen van de voorjaarsvergadering 2024 van onze vereniging. We willen u graag op de hoogte houden van de verschillende actuele en belangrijke zaken in ons dorp, zoals verkeer, de herinrichting van het centrum, wonen, zienswijze mogelijke uitbreiding vliegbasis Leeuwarden, speelgelegenheden en beweegparken. 

Daarnaast verwelkomen we de heer Boelstra. Hij zal ons met filmmateriaal meenemen naar het Stiens van de vijftiger en zestiger jaren van de vorige eeuw. 

Wij heten u graag welkom op  maandag 15 april 2024 om 19.30 uur in De Nije Skalm, Ljipstrjitte 1, 9051 AR Stiens. 

Voor de vergaderstukken zoals de verslagen van de penningmeester en secretaris verwijzen wij u graag naar onze website: www.plaatselijkbelangstiens.nl. 

Een verzoek van onze penningmeester: mocht u voor uw contributie geen automatische incassomachtiging hebben afgegeven, en uw contributie voor 2024 nog niet hebben betaald, dan verzoeken we u dit alsnog te doen. 

Met vriendelijke groet, 

Wiebe Nieuwsma, voorzitter 

Henk Louwsma, secretarisTerug naar het overzicht
© 2018 - 2024 Plaatselijk Belang Stiens - Website door Mediattic